Nowy rok, nowa ja

Zanim usiadłem do komputera minęło sporo czasu. Ostatni artykuł dodałem naprawdę dawno temu, nie wiem czemu. Może z braku inspiracji, może z lenistwa, a może po prostu postanowienia noworoczne nie są jeszcze dobrze rozplanowane. Nie wiem dlaczego się denerwuję. Jestem do połowy podekscytowany, a do połowy zawiedziony. Jednocześnie cieszę się, że założyłem bloga. Z drugiej strony żałuję, że go zaniedbałem. Tak się ułożyło. Na szczęście mamy nowy rok, so move on. Koniec z usprawiedliwianiem się. Lampka wina i jakoś tak… endorfin więcej.

Interesuje mnie co u Ciebie

Na co dzień pracuję zawodowo, ale w tym roku Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok wypadły tak dobrze, że wiele osób miało mnóstwo wolnego czasu – jestem jedną z nich. Kiedy masz mnóstwo wolnego czasu to zaczynasz zastanawiać się nad sensem istnienia, życiem dookoła, otoczeniem, relacjami z najbliższymi, itd.
Generalnie zaprzątasz sobie głowę wszystkim tym, na co nie masz czasu w ciągu roku.
Możliwe, że sprzyja temu chęć podsumowania wszystkiego, co nas spotkało.
Wewnątrz czuję, że Wigilia jest takim świętem, które powinno spędzać się w rodzinnym gronie, ale czy tak jest? No kurczę, chyba nie do końca. Co prawda w tym roku spędziłem święta z rodziną, ale nie było wszystkich. Nie było mojego narzeczonego, z którym jestem w związku od 4 lat. I tak siedzę sam-nie sam całe Święta i zastanawiam się ile osób w Polsce spędza je podobnie. Całym rokiem żyją ze sobą, razem mieszkają i wspólnie spędzają wakacje, a na koniec roku się rozdzielają. Albo ile jest osób, które powiedziały o swojej orientacji i nie zostały przez to zaproszone do stołu. Tak jakby nagle przestały być częścią rodziny. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to regułą, ale czuję, że większością. Obiecałem sobie, że w kolejnym roku dołączymy do osób, które spędzą święta razem z rodziną i razem ze sobą. Trzymajcie za to kciuki.
Opowiedzcie mi o swoich świętach, jak wyglądały? Czy ze wszystkiego jesteś zadowolony/ona? Czy Wasz związek jest akceptowany, czy rodzina i rodzice wiedzą o Twojej orientacji? Ucieszę się z każdej wiadomości i komentarza. Pisz na e-mail: kontakt@samelove.pl lub KLIK

Postanowienia noworoczne

To jest akapit, nad którym dobrze jest się zastanowić, a nawet należy. Postanowienia miałem co roku, ale pierwszy raz je przeleję na kartkę/ekran. Jeśli zapomnę to łatwo wrócę do tego, co chcę w tym roku osiągnąć, albo do czego nie chcę wracać.

1. Oczywista oczywistość. Kolejne święta spędzam z T. wspólnie.
2. Siłownia niekoniecznie, ale będę pracował nad kondycją.
3. Rzucę wszystko i pojadę w Bieszczady.
4. Odwiedzę Nikę na Białorusi.
5. Pojadę na Paradę do Amsterdamu.
6. Jeśli ktoś zapyta się o moją relację z T. nie będę oszukiwał.
7. Zdrowsze jedzenie!
8. Praca nad blogiem.
9. Więcej czytania, mniej spędzania czasu przy grach.
10. Nauka języka obcego.


Wskazówka!
Zaplanuj swoje postanowienia noworoczne metodą SMART. Więcej TUTAJ.

Życzonka

Korzystając z okazji życzę Wam wszystkiego najlepszego w roku 2020. Dużo pieniąchów, wytrwałości w dążeniu do realizacji wcześniej wyznaczonych celów. Wiele miłości i wymarzonych partnerów / partnerek. Oddychajcie pełną piersią, nie bójcie się marzyć i łapcie okazję, bo następne mogą pojawić się zbyt późno. Zawsze na świecie jest ktoś, kto Was kocha, ale możecie o tym nie wiedzieć. Ludzie rzadko mówią o swoich uczuciach. Życzę Wam również, żeby spełniły się wszystkie Wasze postanowienia noworoczne! 😉
Powodzenia!

2 myśli o “Nowy rok, nowa ja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *